Wstęp

Blog nie powstał w celu zaszkodzenia żadnemu producentowi żywności, ani też w celu promowania żadnej firmy. Jest to blog o charakterze tylko i wyłącznie informacyjnym.

Codzienność każdego z nas jest bardzo podobna, choć sami jesteśmy bardzo różni. Nie tylko pod względem zewnętrznym, ale też intelektualnym, społecznym. Bez względu jednak na to, czym się zajmujemy, jakie są nasze pasje i zainteresowania, wszyscy bez wątpienia codziennie wykonujemy tę samą czynność. Aby móc jako tako funkcjonować, mieć siłę wyjść z domu, żyć – musimy się czymś odżywiać. I to właśnie odżywianie, będzie głównym tematem mojego bloga.

Spożywanie pokarmu – dla niektórych jest przyjemnością, dla innych obowiązkiem, a jeszcze inni pewnie wcale się nad tym nie zastanawiają.

Chcielibyśmy jednak (jak nie wszyscy, to na pewno większość) przeżyć jak najwięcej lat ciesząc się wszystkim tym, co sobie wypracujemy: rodziną, przyjaciółmi, dobytkiem, majątkiem. Oczekujemy na spełnienie naszych marzeń za chwilę bądź za X lat.

P. Basia (24l.) Studentka prawa i administracji. Marzy o domku wypoczynkowym na wyspach Kanaryjski, o własnej kancelarii prawnej otworzonej w Warszawie.

P.Damian (29l.) Pracownik biura podróży. Marzy o podróży dookoła świata razem ze swoją narzeczoną.

P.Karolina (28l.) Absolwentka polonistyki. Marzy o rychłym ślubie, gromadce dzieci i doczekaniu swoich wnucząt.

Czego potrzebują Ci ludzie, aby ich marzenia się spełniły? Oczywiście zdrowia i pieniędzy. Pieniądz jest rzeczą nabytą, jest nam bez źle, ciężko, ale jednak ciesząc się przy tym dobrym zdrowiem, jesteśmy w stanie wszystko przezwyciężyć. Czym będą jednak marzenia tych i pozostałych ludzi, kiedy zabraknie im zdrowia?

Możesz również polubić…